Kubuś waterrr

Odpowiednie napoje dla dzieci

Młodzi rodzice nie od razu wiedzą, co dla ich dziecka będzie najlepsze. Muszą po kolei wszystko sprawdzać, nieraz dając się nabrać producentom, którzy zawsze chętnie reklamują swoje wyroby kierowane czytaj więcej »

zielona kawa OPINIE

Nowe podejście do diety

Jedzenie na pewno będzie jednym z najważniejszych czynników w naszym całym życiu. Należy się tylko zastanowić nad tym, które konkretnie artykuły będą teraz rzeczywiście najważniejsze w naszej kuchni. czytaj więcej »

bloG O kOBIETACH

Procedura informacyjna

Informacje stanowią bardzo ważny czynnik funkcjonowania naszego społeczeństwa. Nawet matki albo kobiety samotne będą poszukiwały tutaj szeregu ciekawych informacji głównie w przestrzeni internetowej. czytaj więcej »

KASETONY

Rodzaje kasetonów sufitowych

Być może nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale mamy do czynienia z różnymi rodzajami kasetonów sufitowych. Niemniej, zacznijmy od tego, że sufitowe to ozdobne płyty. Płyty te przykleja się do sufitu ( czytaj więcej »

Billboardy

Billboard świetnym sposobem na skuteczną reklamę

Zgodnie z tytułem tekstu porozmawiamy sobie na temat billboardu. Tak, jak zostało ujęte w tytule - billboard jest świetnym sposobem na to, aby reklama była w 100% skuteczna. Zastanawia Was, dlaczego czytaj więcej »

Niemiecki DLa firm

Wybór tłumacza

Im mamy coś bardziej poważnego do przetłumaczenia czy bardziej zastanawiamy się, komu to powierzyć. Problem polega na tym, że nasza znajomość języka obcego może być zbyt słaba żeby to sprawdzić. Ozna czytaj więcej »

Szkolenia JęZYKOWE DLa Firm

Handel z Rosją

Problemy z handlem z Rosją ma wiele firm przez embargo i problemy polityczne, ale wiele firm nadal przewozi tam towar. Jeśli chcemy handlować ze wschodem to trzeba będzie się do tego dobrze przygotow czytaj więcej »

Wynajem busa kraków

Samochód do ślubu

Wypożyczalnie aut oferują nam różne samochody, które przeznaczone są na rozmaite okazje. Jedną z okazji, kiedy bardzo często decydujemy się na wynajęcie samochodów jest nasz ślub. Wiele młodych par c czytaj więcej »

odwodnienia liniowE

Odwodnienie liniowe z tworzywa sztucznego

Nie ma co ukrywać, że odwodnienie liniowe to temat, który przewija się stosunkowo często. Co za tym idzie, postanowiłem napisać tekst, którego tematem będą . Mam nadzieję, że się Państwu spodoba. Dok czytaj więcej »

kurs MEDYCYNY chińskiej

Co da nam kurs medycyny chińskiej?

Zastanawiamy się co da nam ? Oczywiście przede wszystkim trzeba wiedzieć, iż medycyna chińska cieszy się na swój sposób coraz większym zastosowaniem oraz zainteresowaniem, także wykorzystaniem w aspe czytaj więcej »

 

Odpowiednie napoje dla dzieci

Młodzi rodzice nie od razu wiedzą, co dla ich dziecka będzie najlepsze. Muszą po kolei wszystko sprawdzać, nieraz dając się nabrać producentom, którzy zawsze chętnie reklamują swoje wyroby kierowane do dzieci. Tak reklamowany jest napój kubuś waterrr, który w rzeczywistości dla maluchów odpowiedni nie jest, bo w jego składzie już na drugim miejscu pojawia się cukier - odpowiedzialny za plagę otyłości wśród młodych osób. Oczywiście maluchy raczej nie zrezygnują całkowicie z cukru, ale powinny go ograniczać, sięgając częściej po inne, o wiele zdrowsze napoje. Co do nich należy?

Woda, soki owocowe i herbaty

Na pewno do tych zdrowych napojów należy woda, jednak mowa tutaj o zwykłej wodzie, a nie o tej smakowej. A trzeba powiedzieć to jasno, że Kubuś waterrr zwykłą wodą nie jest, skoro ma on w sobie sporo cukru. Najlepsza jest zatem woda mineralna, bo znajdujące się w niej minerały przy okazji odżywiają młody organizm i zapewniają mu doskonałe zdrowie. Jeśli dziecko nie przepada za takim prostym smakiem, można mu podawać soki owocowe, jednak tylko wtedy, gdy przygotuje się je własnoręcznie. Wystarczy w tym celu wrzucić do sokowirówki jabłka, banany i śliwki, przygotowując przepyszny i zdrowy koktajl. Wieczorem warto natomiast przygotować dziecko do snu i odpoczynku, podając mu kubek z gorącą herbatą. Dodając do niej trochę soku z cytryny, przy okazji poprawia się odporność młodego organizmu, gdyż o nią dba witamina C. Jeśli w diecie dziecka jest jej dużo, sam maluch o wiele rzadziej choruje.